Kurzy/kroužky

|Kurzy/kroužky
Kurzy/kroužky2022-01-14T10:40:10+00:00Pro děti
Pro dospělé
všechny kurzy

Kurzy a kroužky začínají v pondělí 10. ledna 2022. Naši lektoři se na Vás těší!

Upozorňujeme návštěvníky KC Zahrada, že od  22. 12. platí nová protiepidemická opatření, která se dotýkají podmínek vstupu na volnočasové aktivity.

Volnočasové aktivity pro děti do 18 let jsou otevřeny za dodržení následujících podmínek:

  • Při vstupu můžete být požádáni o sdělení identifikačních (jméno, příjmení) a kontaktních (telefonní číslo) údajů, z důvodu případného epidemiologického šetření.
  • Zakázána je účast osobám s příznaky onemocnění covid-19.
  • Při účasti 20 a více osob s výjimkou dětí mladších 12 let je vyžadováno doložení jedné z podmínek a to, absolvování PCR testu v posledních 72 hodinách, absolvování rychlého antigenního testu (RAT), který provedl zdravotní pracovník, v posledních 24 hodinách, absolvování RAT za online metodou za dozoru zdravotnického pracovníka, takový test je platný 24 hod., pokud o něm dohlížející zdravotník vydá doklad, mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní, nebo mít alespoň 14 dní od aplikace druhé dávky u dvoudávkové vakcíny, u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní.
  • Pořadatel je oprávněn splnění těchto podmínek kontrolovat a neumožnit osobě účast.

Poznámka: Skupiny dětí v našich kurzech a kroužcích nepřesahují počet 20 osob (ve většině případů se jedná o malé skupinky do 10 osob).

Volnočasové aktivity pro dospělé

Od 22. 12. 2021 je možné se pro vstup na volnočasové aktivity prokazovat pouze certifikátem o očkování, potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 ne starším než 180 dní.

PCR testy ne starší než 72 hodin jsou akceptovány pouze u osob:

  • mladších 18 let,
  • s kontraindikací proti očkování (zaznamenané v ISIN),
  • rozočkovaných osob.

Jiné způsoby nebudou akceptovány.

Děkujeme vám předem za spolupráci při prokazování bezinfekčnosti.

Nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Od pondělí do čtvrtka je to celá škála výtvarných kroužků pro děti nebo rodiče s dětmi („výtvarka, oděvní návrhářství, kroužek keramiky pro děti i pro rodiče s dětmi); jednou za měsíc v sobotu pak tematické výtvarné dílny pro děti. V nabídce nechybí divadelní kroužky rozdělené podle věku, kurzy a kroužky taneční (taneční pohybové studio pro holky a kluky, street dance), sportovnějšího charakteru (žonglování/nový cirkus) či počítačové (hackřík).

Kroužky pro děti a kurzy pro dospělé (kurzy jógy pro všechny věkové kategorie, tanec pro ženy) vedou profesionální a odborní lektoři. Přehled kroužků a kurzů najdete v dalších záložkách. U každé aktivity je uvedena její časová dotace a vhodnost pro věkovou skupinu.

Přihláška na kroužky a kurzy pro děti a dospělé je ke stažení zde nebo je k vyzvednutí na recepci KC Zahrada. Přihláška na příslušnou volnočasovou aktivitu se vyplňuje buď na celý školní rok (v případě úhrady na celý rok) nebo na příslušné pololetí (v případě úhrady na příslušné pololetí). Na některé kroužky a kurzy lze zakoupit i permanentku na 10 vstupů. Přihlášku je nutné odevzdat na recepci KC Zahrada a zároveň provést úhradu (v hotovosti, kartou, bankovním převodem nebo zaměstnaneckými poukázkami).

Pro vrácení kurzovného za nerealizované hodiny v KC Zahrada z důvodu covid-19 prosíme o vyplnění jednoduchého formuláře ZDE

 

Kontakt pro objednání

Recepce

informace ohledně vstupenek, programu a kurzech

Každý zájemce o kurz či kroužek si může jednu lekci vyzkoušet zdarma

Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz