Kurzy/kroužky

|Kurzy/kroužky
Kurzy/kroužky2020-12-01T15:03:10+00:00Pro děti
Pro dospělé
všechny kurzy

Milí návštěvníci, 

kultura je zatím stále zakázaná. Od čtvrtka 3.12. ale můžeme za specifických podmínek realizovat kroužky, zájmovou činnost a pronájmy. To vše za dodržování režimových opatření, tj. max. 10 osob v místnosti, rozestupy, roušky apod. Výtvarné dílny či pohybové kroužky se konat můžou, ale opět – platí zde max 10 osob vč. lektora.

Vzhledem k omezeným místům přidáváme po dohodě s lektorkou paní Němcovou od čtvrtka 3.12. další  kurzy výtvarky. Jeden kurz navíc tedy bude v pondělí 13.30-15h, v úterý 13.30-15h a také v pátek 13.30-15h, 15-16.30h a 16.30-18h.

Rezervujte si tedy své místo na kurzu předem na tel. 271910246 nebo emailové adrese zahrada@kczahrada.cz.

Pokud v KC Zahrada navštěvujete nějaký externí kurz, je nutné se o termínech začátku kurzu informovat přímo u jednotlivých lektorů.

Děkujeme za pochopení.   

Tým KC Zahrada  

Pro vrácení kurzovného za nerealizované hodiny v KC Zahrada z důvodu Covid-19 prosíme o vyplnění jednoduchého formuláře ZDE

Nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Od pondělí do čtvrtka je to celá škála výtvarných kroužků pro děti nebo rodiče s dětmi („výtvarka, oděvní návrhářství, kroužek keramiky pro děti i pro rodiče s dětmi); jednou za měsíc v sobotu pak tematické výtvarné dílny pro děti. Tradiční divadelní kroužek se od nového školního roku rozdělil na tři sekce podle věku. V nabídce nechybí ani kurzy a kroužky taneční (street dance), sportovnějšího charakteru (žonglování) či počítačové (hackřík).

Kroužky pro děti a kurzy pro dospělé (několik druhů kurzů jógy pro všechny věkové kategorie, kurz žonglování, kurzy zpěvu a práce s hlasem či jiné) vedou profesionální a odborní lektoři. Přehled kroužků a kurzů najdete v dalších záložkách. U každé aktivity je uvedena její časová dotace a vhodnost pro věkovou skupinu.

Přihláška na kroužky a kurzy pro děti a dospělé je ke stažení zde nebo je k vyzvednutí na recepci KC Zahrada. Přihláška na příslušnou volnočasovou aktivitu se vyplňuje buď na celý školní rok (v případě úhrady na celý rok) nebo na příslušné pololetí (v případě úhrady na příslušné pololetí). Na některé kroužky a kurzy lze zakoupit i permanentku na 10 vstupů (viz nabídka kurzů, kroužků a dílen). Přihlášku je nutné odevzdat na recepci KC Zahrada a zároveň provést úhradu (v hotovosti, kartou, bankovním převodem nebo zaměstnaneckými poukázkami).

Kontakt pro objednání

Recepce

informace ohledně vstupenek, programu a kurzech

Každý zájemce o kurz či kroužek si může jednu lekci vyzkoušet zdarma

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz