Kurzy a dílny

|Kurzy a dílny
Kurzy a dílny2019-06-25T13:47:41+00:00Pro děti
Pro dospělé
všechny kurzy

Nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Kurzy a kroužky výtvarné, divadelní, pohybové, počítačové či jiné vedou profesionální a odborní lektoři. Přehled volnočasových aktivit najdete v dalších záložkách. U každé aktivity je uvedena její časová dotace a vhodnost pro věkovou skupinu.

Přihláška se ke kurzům ke stažení zde nebo je k vyzvednutí na recepci KC Zahrada. Přihláška na příslušný kurz se vyplňuje buď na celý školní rok (v případě úhrady na celý rok) nebo na příslušné pololetí (v případě úhrady na příslušné pololetí). Na některé kurzy lze zakoupit i permanentku na 10 vstupů (viz nabídka kurzů). Přihlášku je nutné odevzdat na recepci KC Zahrada a zároveň provést úhradu (v hotovosti, kartou, bankovním převodem nebo zaměstnaneckými poukázkami).

Kontakt pro objednání

Recepce

informace ohledně vstupenek, programu a kurzech

Každý zájemce o kurz či kroužek si může jednu lekci vyzkoušet zdarma

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz