V rámci programu pro děti nabízíme pohádky hrané nebo loutkové, promítání animovaných filmů, dětské koncerty, příměstské tábory či jiné speciální akce. Více zde

SOBOTNÍ POHÁDKY PRO DĚTI

GALERIE

Pečlivě vybíráme tituly pro pobavení i vzdělání, které zaujmou jak naše nejmenší diváky, tak jejich rodiče a prarodiče. Uvádíme vždy v sobotu v 15 hodin.

PROGRAM PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

GALERIE

Nabízí divadlo hrané či loutkové nebo pásma animovaných pohádek a filmů pro děti. Dramaturgie je akcentována nejen na pobavení, ale i na vzdělávání dětských diváků. Představení a promítání jsou vhodná pro děti z mateřských školek a kolektivy družin od 1. do 3. třídy a konají se každou středu v 14,30. Jsou ale zároveň otevřená i pro širokou veřejnost. 

Nabízíme rovněž možnost realizace programu na dané téma (pohádka, promítání, koncert) či „na míru“ podle potřeb školského či jiného zařízení a dle požadovaného termínu. 

Představení jsou vhodná pro děti od tří let. Vstupné 60 korun na divadelní představení a 50 korun na promítání, pokud není uvedeno jinak. Vstupné pro školy 60za žáka, pro pedagogický doprovod je vstup zdarma

Kontakt pro objednání

Recepce

informace ohledně vstupenek, programu a kurzech

Jarek Hylebrant

divadlo pro děti, produkce

+420 777 404 031
jarek.hylebrant@kczahrada.cz