Dětem

|Dětem
Dětem2021-01-14T11:06:59+00:00

V rámci programu pro děti nabízíme pohádky hrané nebo loutkové, promítání animovaných filmů, dětské koncerty či jiné speciální akce (viz v sekci akce).

SOBOTNÍ POHÁDKY PRO DĚTI

GALERIE

Pečlivě vybíráme tituly pro pobavení i vzdělání, které zaujmou jak naše nejmenší diváky, tak jejich rodiče a prarodiče. Uvádíme vždy v sobotu v 15 hodin.

PROGRAM PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

GALERIE

Nabízí divadlo hrané či loutkové nebo pásma animovaných pohádek a filmů pro děti. Dramaturgie je akcentována nejen na pobavení, ale i na vzdělávání dětských diváků. Představení a promítání jsou vhodná pro děti z mateřských školek a kolektivy družin od 1. do 3. třídy a konají se každou středu v 14,30. Jsou ale zároveň otevřená i pro širokou veřejnost. 

Nabízíme rovněž možnost realizace programu na dané téma (pohádka, promítání, koncert) či „na míru“ podle potřeb školského či jiného zařízení a dle požadovaného termínu. 

Představení jsou vhodná pro děti od tří let. Vstupné 60 korun na divadelní představení a 50 korun na promítání, pokud není uvedeno jinak. Vstupné pro školy 60za žáka, pro pedagogický doprovod je vstup zdarma

Kontakt pro objednání

Recepce

informace ohledně vstupenek, programu a kurzech

Agáta Charvátová

divadlo pro děti, produkce

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz