Pro děti
Pro dospělé
všechny kurzy

Kurzy a kroužky se pro rok 2021/2022 otevírají v pondělí 6. září!

Nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Od pondělí do čtvrtka je to celá škála výtvarných kroužků pro děti nebo rodiče s dětmi („výtvarka, oděvní návrhářství, kroužek keramiky pro děti i pro rodiče s dětmi); jednou za měsíc v sobotu pak tematické výtvarné dílny pro děti. V nabídce nechybí divadelní kroužky rozdělené podle věku, kurzy a kroužky taneční (taneční pohybové studio pro holky a kluky, street dance), sportovnějšího charakteru (žonglování/nový cirkus) či počítačové (hackřík).

Kroužky pro děti a kurzy pro dospělé (kurzy jógy pro všechny věkové kategorie, tanec pro ženy) vedou profesionální a odborní lektoři. Přehled kroužků a kurzů najdete v dalších záložkách. U každé aktivity je uvedena její časová dotace a vhodnost pro věkovou skupinu.

Přihláška na kroužky a kurzy pro děti a dospělé je ke stažení zde nebo je k vyzvednutí na recepci KC Zahrada. Přihláška na příslušnou volnočasovou aktivitu se vyplňuje buď na celý školní rok (v případě úhrady na celý rok) nebo na příslušné pololetí (v případě úhrady na příslušné pololetí). Na některé kroužky a kurzy lze zakoupit i permanentku na 10 vstupů. Přihlášku je nutné odevzdat na recepci KC Zahrada a zároveň provést úhradu (v hotovosti, kartou, bankovním převodem nebo zaměstnaneckými poukázkami).

Pro vrácení kurzovného za nerealizované hodiny v KC Zahrada z důvodu covid-19 prosíme o vyplnění jednoduchého formuláře ZDE

 

Kontakt pro objednání

Recepce

informace ohledně vstupenek, programu a kurzech

Každý zájemce o kurz či kroužek si může jednu lekci vyzkoušet zdarma