Pro dospělé

||Pro dospělé
Pro dospělé2021-01-21T08:16:00+00:00

JEMNÁ JÓGA S RELAXACÍ

Začínáme v úterý 15. 9. Zájemci si mohou vyzkoušet jednu ukázkovou lekci zdarma. Maximální kapacita kurzu je 15 osob.

Úterý 19:00 / 90 minut
Kurzovné: 1800 Kč / pololetí (od 15. 9. 2020 do 31. 1. 2021)

3240 Kč / celoroční (od 15. 9. 2020 do 17. 6. 2021)
Sleva 10% pro dva a více členů z jedné rodiny.
Přihláška níže nebo na recepci KC Zahrada
Bližší informace o kurzu u lektorky nebo na recepci KC Zahrada – telefon 271 910 246, email zahrada@kczahrada.cz

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy nekonají.

Více o lektorce:
PhDr. Petra Martínková je lektorkou jógy a hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, která je určena pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky, štítné žlázy, jater a nadledvinek.

Níže hodnocení našich kurzistů:

“Dlouho jsem se nemohla donutit začít cvičit. Cvičení mě nikdy nebavilo, hlavně pocit únavy a vyčerpání po cvičení. Se dvěma malými dětmi nemám energie nazbyt. Až jsem objevila jógu, ve které jsem se krásně protáhla, zaposilovala si a uvolnila se. Co mě překvapilo nejvíc je, že jsem energii doplnila a zlepšila se mi nálada, která mi velmi často chyběla. Jako jógový začátečník děkuji paní Petře za milý přístup, povzbuzení a nadšení, se kterým hodiny vede. Na jógu se vždy těším.”

„Protože mám sedavé zaměstnání, snažím se hýbat alespoň ve volném čase. Nejsem ale sportovní typ a tak jsem dlouho hledala takové cvičení, které by mě bavilo a nebylo jenom další povinností. A takovým cvičením je pro mě jóga. Na úterní hodinu jógy s paní Petrou se vždycky těším, protože si nejen důkladně protáhnu tělo od hlavy až po palce u nohou, ale dokonale zrelaxuju i mysl a psychicky si odpočinu. Paní Petra má hodiny pečlivě připravené a nezaměřuje je jen na fyzické tělo, ale i na duši člověka. Po hektickém a rušném dni v kanceláři velmi vítám, že nás cvičením provází klidným a laskavým hlasem. Domů odcházím s pocitem, který je podobný pocitu po masáži a mám chuť do dalších činností. Jógu všem doporučuji alespoň vyzkoušet. Nemusí každému vyhovovat, ale já lituju, že jsem k s ní nezačala kvůli různým předsudkům a mylným představám dříve.“

„Jóga je pro mě úžasný čas, který mám sama pro sebe. Je to pohlazení po těle i po duši, zklidnění, uvolnění a vrácení se do svého středu, sama k sobě. Po hodině cvičení mám pocit, že zase všechno zvládnu tak, jak si přeju. A za to Vám moc děkuju.“

Přihláška níže nebo na recepci KC Zahrada Bližší informace o kurzech na recepci KC Zahrada – telefon 271 910 246, email zahrada@kczahrada.cz nebo u lektorky

Přihláška

JEMNÁ JÓGA PRO SENIORY

Kurz jemné jógy je určen pro všechny, kteří mají v tuto dopolední hodinu chuť do cvičení. Je veden v pomalejším tempu se zaměřením na rozcvičení těla, zvládnutí jednotlivých pozic a na práci s dechem. Vhodné pro všechny věkové skupiny začátečníků.

 Jemná jóga (nejen) pro seniory – mírně pokročilí

Lektorka Ing. Eva Hladílková
Kurzy začínají 16. 9. 2020. */ Zájemci si mohou vyzkoušet jednu ukázkovou lekci zdarma.
Středa 9.30 / 75 minut
Kurzovné: 700 Kč / 10 lekcí

Více o lektorce:

Je absolventkou VŠE v Praze, pracovala v oblasti obchodu, bankovnictví a na Ministerstvu financí. Na vrcholu své profesní kariéry se rozhodla ekonomickou sféru opustit, a jak sama říká: „Být užitečná v činnosti, která jí baví a prospívá lidem.“ Vystudovala Školu vědomého dotyku-kraniosakrální biodynamiky, absolvovala mnoho seminářů (např. sestavování bylinných čajů, diagnostika podle obličeje aj.), praktikuje reflexní terapii chodidel. Její velkou láskou, hlavním zaměřením i posláním se však stala jóga. Vystudovala trenérskou školu jógy u České akademie jógy ve spolupráci s FTVS v Praze. Již jedenáctým rokem vede pravidelné kurzy hathajógy, kterou lze nazvat spíše jógou integrální. Do jógy, kterou s lidmi praktikuje (zejména se ženami), zapojuje především relaxační a meditační techniky, reflexologii, prvky z břišního tance přínosné pro páteř a pánev a školu pánevního dna. Studovala rovněž gravidjógu, jejíž pomocí provádí těhotné ženy těhotenstvím směrem k jeho klidnému a harmonickému prožívání.

Přihláška níže nebo na recepci KC Zahrada

Bližší informace o kurzech na recepci KC Zahrada – telefon 271 910 246, e-mail zahrada@kczahrada.cz nebo u lektorky

*/ Během podzimních, vánočních, jarních a velikonočních prázdnin se kroužky a kurzy nekonají.

Zpětná vazba absolventů kurzu:

“Milá Evo, chtěla bych Ti tímto moc poděkovat za kurz jógy, který jsem začala navštěvovat letos v září. Na Tvoje hodiny se těším celý týden, krásně si u nich zacvičím i zarelaxuji, vedeš je moc pěkně. Přála bych všem začátečníkům takovou lektorku. Doufám, že nám vydržíš dlouho.”

“Milá Evo. Vrátila jsem se z dnešní hodiny jógy, svěží na těle i na duchu. Ostatně jako pokaždé. Vždy ve středu odpoledne mám pocit, že jsem trochu omládla a starosti nahromaděné za celý týden jsou menší a vzdálenější. Děkuji ti moc. Srdečně tě zdravím a těším se na příští hodinu.”

Přihláška

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE DLE DINAH RODRIGUES (NEJEN) PRO DIABETIKY

Sestava cviků pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky, sleziny, jater, štítné žlázy a nadledvinek.

HJT je skvělou prevencí pro všechny, kteří mají v rodině diabetes. Je lepší cukrovce a dalším civilizačním nemocem předcházet, než je léčit.

Na první hodině se dozvíte, co je hormonální jógová terapie, kdo je Dinah Rodrigues a proč HJT vymyslela, k čemu je HJT určena a co všechno se může zlepšit, když se přesně stanovená sestava pravidelně cvičí. Ukážeme si i pár antistresových cviků. Během kurzu se pak v pohodovém tempu naučíte celou sestavu, kterou pak můžete cvičit samostatně.

Kontraindikace: těhotenství, psychické onemocnění, vysoký krevní tlak

 

Lektorka PhDr. Petra Martínková

Kurz bude otevřen v polovině ledna 2021.

Úterý 18:00 / 60 minut
Kurzovné: 2800 Kč / 12 lekcí

Přihláška níže nebo na recepci KC Zahrada

Bližší informace o kurzu u lektorky nebo na recepci KC Zahrada – telefon 271 910 246, email zahrada@kczahrada.cz

Během podzimních prázdnin se kurz nekoná

Níže uvádíme zpětnou vazbu absolventů loňského kurzu:

„Kurz hormonální jógové terapie splnil moje očekávání.“

„ Vše bylo vysvětleno podrobně, názorně a srozumitelně.“

„ Paní lektorka Petra je milá a trpělivá.“

„Paní lektorka Petra mi velmi vyhovuje. Její pozitivní, citlivý a individuální přístup ke každému cvičícímu je velmi povzbudivý a je pohlazením na duši v dnešní uspěchané době.“

„ Tento kurs bych doporučila lidem s prediabetem a lidem, kteří chtějí aktivovat svoji slinivku, slezinu, nadledvinky a játra, protože si myslím, že masáž těchto orgánů jim skutečně pomáhá zlepšit jejich funkci.“

Více o lektorce:

PhDr. Petra Martínková je lektorkou jógy a dvou sestav hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, první je určena pro ženy, druhá je určena pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky, štítné žlázy, jater a nadledvinek. Absolvovala kurzy přímo u autorky sestav Dinah Rodrigues. Fungování obou sestav vyzkoušela sama na sobě, a proto může potvrdit, že fungují skvěle!

Přihláška

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE DLE DINAH RODRIGUES PRO ŽENY

Společné cvičení sestavy – pouze pro absolventky kurzu (u jakékoliv certifikované lektorky HJT). Milé ženy, pokud si chcete svými vlastními silami udržovat hladinu hormonů na optimální úrovni a nemáte doma ideální podmínky pro cvičení, přijďte! Společné cvičení má velkou sílu. Věnujte si hodinku týdně, udělá vám to dobře!

Lektorka PhDr. Petra Martínková

Kurzy začínají ve čtvrtek 17. 9. 2020. Zájemkyně si mohou vyzkoušet jednu ukázkovou lekci zdarma. Podmínkou je mít absolvovaný kurs, protože se nejedná o výuku sestavy. V případě zájmu o výuku sestavy se informujte u lektorky na tel. 603 909 205 nebo mailem: martinkova.p@email.cz. Maximální kapacita kurzu je 15 osob.

Čtvrtek 18.30 / 60 minut
Kurzovné: 1000 Kč / 10 lekcí
1400 Kč / pololetí (od 17. 9. 2020 do 31. 1. 2021)

2520 Kč / celý rok (od 17. 9. 2020 do 17. 6. 2021)

Přihláška níže nebo na recepci KC Zahrada
Bližší informace o kurzu u lektorky nebo na recepci KC Zahrada – telefon 271 910 246, email zahrada@kczahrada.cz

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

Přihláška

CORE JÓGA – SPS – RELAXACE

Intenzivní posilování středu těla, spirální stabilizace a závěrečná relaxace. Tato hodina je ideální pro všechny, kdo chtějí posílit svůj svalový korzet, oživit pánevní dno, mít zdravá záda a cítit se ve svém těle dobře. Budeme se věnovat 20 minut intenzivnímu posilování svalů středu těla, 20 minut intenzivnímu posilování zádových svalů a 20 minut budeme relaxovat při řízené relaxaci.

Lektorka PhDr. Petra Martínková

Kurzy začínají ve čtvrtek 17. 9. 2020. Zájemkyně si mohou vyzkoušet jednu ukázkovou lekci zdarma. Na lekci je třeba se předem přihlásit – kvůli dostatku cvičebních pomůcek. Maximální kapacita kurzu je 15 osob. 

Čtvrtek 19.30 / 60 minut
Kurzovné: 1000 Kč / 10 lekcí
1400 Kč / pololetí (od 17. 9. 2020 do 31. 1. 2021)
2520 Kč / celý rok (od 17. 9. 2020 do 17. 6. 2021)

Přihláška níže nebo na recepci KC Zahrada

Bližší informace o kurzu u lektorky nebo na recepci KC Zahrada – telefon 271 910 246, email zahrada@kczahrada.cz

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

Přihláška

TANEC PRO ŽENY – NOVINKA!

Přijďte si zatančit a prožít povznášející pocit z tance a krásné hudby. Tanec přináší pocit radosti, čas klidu, místo pro sebe, prostor soustředění a energii. Hodina začíná průpravnými cviky na zpevnění a soustředění celého těla. A pokračuje vyjádřením se na danou hudbu pohybem, gesty v krátkých pohybových větách přecházející do delších celků.

Lektorka Martina Krajská

Začínáme v pondělí 1. února  2021.  Zájemci si mohou vyzkoušet jednu ukázkovou lekci zdarma.

Pondělí 18.00 / 90 minut
Kurzovné: 1800 Kč / pololetí (od 1. 2. do 17. 6. 2021)

Bližší informace o kurzu u lektorky nebo na recepci KC Zahrada – telefon 271 910 246, e-mail zahrada@kczahrada.cz

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

ŽONGLOVÁNÍ PRO DOSPĚLÉ – NOVINKA!

ŽONGLOVÁNÍ PRO DOSPĚLÉ

Výzkumy dokázaly, že žonglování je naprosto jedinečná činnost, která zapojuje obě mozkové hemisféry a je zároveň relaxací i soustředěním. Na kurzu se seznámíte se všemi známými i neznámými žonglérskými technikami a pod profesionálním vedením budete provedeni kompletním žonglérským světem, od žonglérské techniky (povíme si i o poměrně neznámé žonglérské matematice), až po to, jak vytvořit žonglérské vystoupení a jak pracovat s diváky. Stejně tak si vyzkoušíte hromadné žonglérské disciplíny, které vždy patří k těm nejoblíbenějším. Kurzem Vás provede lektor Filip Štancl, bývalý student herectví na Pražské konzervatoři, který se žonglování věnuje bezmála sedm let, během nichž vystupoval na mnoha soukromých akcích, v cirkuse i v divadle a vedl mnoho žonglérských workshopů, na kterých vyučoval tomuto umění všechny věkové kategorie. Naučí žonglovat i Vás.

Kurz je určen pro mládež a dospělé od 15 let.

Lektor Filip Štancl – herec, žonglér a muzikant

Začínáme ve čtvrtek 4. února  2021.  Zájemci si mohou vyzkoušet jednu ukázkovou lekci zdarma.

Čtvrtek 17.30 / 60 minut
Kurzovné: 1250 Kč / pololetí (od 4. 2. 2021 do 17. 6. 2021)

Sleva 10% z celoroční úhrady nebo sourozenecká sleva pro mládež 10% z pololetní úhrady. Slevy se nesčítají.

Více o lektorovi na www.zonglerfilip.cz nebo  https://www.facebook.com/zonglerfilip

Přihláška níže nebo na recepci KC Zahrada

Bližší informace o kurzech na recepci KC Zahrada – telefon 271 910 246, e-mail zahrada@kczahrada.cz

* Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

Přihláška

ORIENTÁLNÍ TANCE

ORIENTÁLNÍ TANCE

Nabízíme výuku orientálních břišních tanců

Pondělí 18.00 – 19.00 h –  středně pokročilé
Pondělí 19.00 – 20.00 h –  pokročilé
Úterý 19 – 20 h – začátečnice

 

Podzimní kurzy otevřeny od 21. 9. 2020

Jedna ukázková lekce pro nové zájemkyně je zdarma.

Více informací na www.kurzy-tance-orient.webnode.cz
Alena Piváková, tel. 607 242 252

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

 

AEROBIC STUDIO JITKA – CVIČENÍ PRO VŠECHNY

Zdravotní cvičení – každé pondělí od 19.00

Seniorské cvičení – každý čtvrtek od 17.00

Kondiční cvičení (s míči, PET lehvemi, Fitness Board aj.) – každý čtvrtek od 18.00

Bližší informace na tel. 737141507, www.cviceniprovsechny.com

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

 

BŘICHO A PÁNEVNÍ DNO

Břicho a pánevní dno I. – začátečnice
úterý 12.00 – 12.55
čtvrtek 9.00 – 9.55
Počet lekcí 10 + možnost náhrad v jiných kurzech pro začátečníky

Břicho a pánevní dno II. – mírně pokročilé
úterý 9.00 – 9.55
čtvrtek 10.00 – 10.55
Počet lekcí 10 + možnost náhrad v jiných kurzech stejné či nižší pokročilosti

Břicho a pánevní dno IV. – velmi pokročilé
úterý 10.00 – 10.55
čtvrtek 11.00 – 11.55
Počet lekcí 10 + možnost náhrad v jiných kurzech stejné či nižší pokročilosti

Data kurzů od nového školního roku 2020/2021 budou upřesněna.

Máte-li miminko, kterému na začátku kurzu bude maximálně 6 měsíců, můžete si je vzít s sebou na lekci.

Více informací o kurzu a přihlášky na stránkách www.pohybjinak.cz

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

 

TAI-CHI CHUAN

Cvičení Vám přinese zlepšení zdraví, duševní pohodu, nalezení sebe sama, pochopení druhých, vnímavost a soustředění, trpělivost a toleranci.

Pátek 9.00-10.30

Datum zahájení kurzů od září 2020 bude upřesněno.

Kontakt: Jitka Horálková, jitka.horalkova@seznam.cz
Tel.: 776 274 771, www.taichichuan.cz

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

CENTRUM PŘÍRODNÍ LÉČBY

Harmonizační cvičení pro zdraví
Relaxačně –meditativní cvičení je určeno pro posílení zdraví, odpočinek i duševní zotavení.
Středa 9.00 – 10.00
Více informací o kurzu na www.centrumprirodnilecby.cz nebo na tel. 604 254 157

Během vánočních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

CVIČENÍ SENIORŮ – SENIOR FITNES

Zkušená cvičitelka zdravotní tělesné výchovy nabízí optimální cvičení s cílem:
– chytit dopravní prostředek,
– zavázat si tkaničky u bot,
– mít stále úsměv na tváři.

Současně dosáhnete :
– zlepšení fyzické kondice,
– odstranění bolesti zad,
– prevence proti civilizačním chorobám,
– odstranění nahromaděného stresu z nemocí a zlepšení psychické pohody.

Datum zahájení kurzu v září 2020 bude upřesněno.

Středa 9.00 – 11.00
Cena 50 Kč za cvičební hodinu
Kontakt: Eva Ondríková, tel. 732 367 056

Během podzimních, vánočních,  jarních a velikonočních prázdnin se kurzy a kroužky nekonají.

Školní rok 2020/2021

Zaškrtněte jednu z možností
Celý školní rokPololetí10 vstupů

OSOBNÍ ÚDAJE ÚČASTNÍKA KURZU

KORESPONDENČNÍ ADRESA

OSOBNÍ ÚDAJE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE (u nezletilých osob)

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz