Tóny Chodovské tvrze: Tango Nuevo aneb slavnost emocí

|, slider|Tóny Chodovské tvrze: Tango Nuevo aneb slavnost emocí
Načítám Akce

JAROSLAV SVĚCENÝ a hosté
LADISLAV HORÁK- akordeon, bandoneon
VIKTOR STOCKER- akrdeon
MARTIN KOTT- akordeon
Jihamerická, španělská , francouzská a česká hudba v podání excelentních sólistů tří generací zaplní nádvoří Chodovské tvrze temperamentem, spontánní muzikalitou a hráčskou vituozitou. Zazní skladby Astora, Piazzolly, Richarda Galliana, Gorky Hermosy, Václava Trojana a dalších skladatelů.

 

Přípravy letošního 17. ročníku se nesly ve velké nejistotě a jsou ovlivněny situací a omezeními spjatými s onemocněním COVID-19. Přes všechny nesnáze, kterým realizační tým čelil, se podařilo uspořádat tři nádherné koncerty v srdci Jižního Města – v historií opředené Chodovské tvrzi. Jedinečný hudební festival spojený s postavou houslového virtuosa Jaroslava Svěceného  bude letos oslavou života a radosti z hudby.

Plné vstupné 490 Kč Senioři 390 Kč ZTP 245 Kč

Vstupenky k dostání na pokladnách Chodovské tvrze i KC Zahrada nebo také online na Goout od 1.6.2020

V případě, že jste si zakoupili během koronavirové krize virtuální vstupenku na jeden z Live streamů s Jaroslavem Svěceným, bude Vám zaplacená částka na pokladně odečtena.

Akce se uskuteční v souladu s aktuálními podmínkami ochrany proti COVID-19.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz