Tóny Chodovské tvrze: Na Vivaldiho!

|, slider|Tóny Chodovské tvrze: Na Vivaldiho!
Načítám Akce
akce již proběhla.

,,KONCERT V DIVADLE ČI DIVADLO NA KONCERTĚ
ANEB CO JSTE O VIVALDIM JEŠTĚ NEVĚDĚLI!”
JAROSLAV SVĚCENÝ- housle a role A.Vivaldiho
ZDEŇKA ŽÁDNÍKOVÁ VOLENCOVÁ- flétna a role Anny Giro
komorní orchestr VIRTUOSI PRAGENSES
Unikátní koncertní a divadelní pořad plný slavné i méně známé hudby italského génia Antonia Vivaldiho! Všichni protagonisté tohoto večera prolínají profesi hereckou a hudební. NA VIVALDIHO! je projekt, který nepostrádá humor a zároveň poskytuje spoustu nečekaných informací o emočně nabitém životě v době italského baroka. Scénáristkou je renomovaná herečka Dejvického divadla Zdeňka Žádníková Volencová, která se zároveň představí v herecko hudební trojroli.

Přípravy letošního 17. ročníku se nesly ve velké nejistotě a jsou ovlivněny situací a omezeními spjatými s onemocněním COVID-19. Přes všechny nesnáze, kterým realizační tým čelil, se podařilo uspořádat tři nádherné koncerty v srdci Jižního Města – v historií opředené Chodovské tvrzi. Jedinečný hudební festival spojený s postavou houslového virtuosa Jaroslava Svěceného  bude letos oslavou života a radosti z hudby.

Plné vstupné 590 Kč Senioři 490 Kč ZTP 295 Kč

Vstupenky k dostání na pokladnách Chodovské tvrze i KC Zahrada nebo také online na Goout od 1.6.2020

V případě, že jste si zakoupili během koronavirové krize virtuální vstupenku na jeden z Live streamů s Jaroslavem Svěceným, bude Vám zaplacená částka na pokladně odečtena.

Akce se uskuteční v souladu s aktuálními podmínkami ochrany proti COVID-19.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz