ZÁŘÍ NA CHODOVSKÉ TVRZI

||ZÁŘÍ NA CHODOVSKÉ TVRZI

ZÁŘÍ NA CHODOVSKÉ TVRZI

Také na Chodovské tvrzi pro vás v září připravujeme některé zajímavé hudební projekty:

 

  • 9.9. / 18.30 Seicento e Settecento – oratorní, kantátové a operní árie italských autorů 17. a 18. století

Chodovská tvrz na začátku září přivítá absolventky pražské HAMU a Konzervatoře v Pardubicích – sopranistky Evu Veselkovou a Michaelu Steinbauerovou a klavíristku Markétu Sinkulovou. Program s podtitulem „Oratorní, kantátové a operní árie italských autorů 17. a 18. století, jejich současníků a následovníků“ nabídne posluchačům v podání mladých interpretek především italskou zpěvnost v barokní a klasicistní hudbě. Na koncertě zazní skladby A. Scarlattiho, A. Vivaldiho, J. Myslivečka, W. A. Mozarta a dalších.

 

  • 11.9. / 19.00 Jedenáctého na „Jedenáctce“:  Operní árie a dueta v podání absolventů Pražské konzervatoře

Během Jedenáctek na Chodovské tvrzi v měsíci září vystoupí Eva Hartová, Tereza Papoušková, David Blaha, které doprovodí na klavír Lenka Navrátilová. Zazní díla W. A. Mozarta, F. Lehára, F. Loewa, J. Offenbacha a G. Rossiniho.

 

  • 16.9. / 18.00 Šansony na tvrzi

V polovině měsíce září opět vystoupí v Šansonech na tvrzi Jana Rychterová a Marta Balejová. V doprovodu na klavír zahraje Petr Ožana a jako host dorazí Marta Hrachoninová, která přednese francouzskou poezii. Dramaturgie se ujal pro Chodovskou tvrz Pavel Obermajer.

 

  • 17.9. / 19.00 Melodie pro každého

Zveme Vás na cyklus hudebních pořadů Melodie pro každého, který doplňujete též vy, diváci, svými „písněmi na přání“. Během našeho zářijového setkání máte opět jedinečnou možnost vrátit se do časů melodií převážně z první poloviny minulého století. Zpívá Erik Bezdíček, emeritní sólista opery a operety Divadla J. K. Tyla v Plzni a na klavír doprovází Václav Vedral, hudební skladatel a učitel.

 

Vstupenky, rezervace a kompletní program naleznete na na www.chodovskatvrz.cz

2020-08-28T13:28:23+00:0003.Zář, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz