Načítám Akce
  • akce již proběhla.

RC Babočka pořádá

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – „STROJ ČASU“
23. – 27. srpna 2021 v době od 8 do 17 hod
věk dětí cca 5 – 10 let
místo: KC Zahrada, zajímavá místa na Praze 11 a okolí
cena 2.950 Kč za turnus
(obsahuje: program, výchovný dozor, celodenní jídlo a pití, výtvarný – edukační – tvořivý materiál, drobné odměny)

Sháníte zajímavý program pro děti na léto v Praze? Nechcete, aby byli děti zalezlé doma a čekaly
na Váš příchod z práce? Pak jsme tu pro Vás!

Jako již tradičně pro Vás chystáme náš příměstský tábor ve spolupráci KC Zahrada. Pátrali jsme, hledali jsme a našli jsme!!! Je to tady!!! Chce to ještě pár oprav, dotáhnout šroubky a matičky, kapku oleje a vše bude připraveno na naše velké letní dobrodružství.

Už jste zvědaví? Tak my už to prozradíme…! Letos jsme si pro Vás připravili netradiční putování, pomocí Stroje času a tak se společně můžeme vypravit, kam jen budeme chtít. Nasadíme čepice a hurá do Doby ledové, třeba ulovíme i mamuta, nebo se vydáme do daleké budoucnosti a pozdravíme se s mimozemšťany, a nebo si zkusíme postavit Karlův most a podíváme se, jak to chodilo na divokém západě.

Nenechte si ujít naše velké dobrodružství!!!

Program bude přizpůsoben počasí. Řada aktivit se odehraje venku a čeká nás jeden tematický celodenní výlet, kde si prohlédneme související s tématem. Déšť ani horko nás neodradí.

Pro děti je zajištěné jídlo (2x svačina, 1x oběd denně) a pitný režim. S sebou budou potřebovat vhodné oblečení na ven do přírody i dovnitř (tělocvična, výtvarný ateliér) podle počasí a batůžek s náhradním oblečením a na svačinku. Budeme co nejvíce venku a při nepříznivém počasí využijeme zázemí KC Zahrada a RC Babočka.

Program dne:

8 – 8.30 hod příchod volná zábava
8.30 – 11.30 hod dopolední program + svačinka
11.30 – 12.30 hod oběd
12.30 – 13.30 hod odpočinek, klidové aktivity
13.30 – 16 hod odpolední program + svačinka
16 – 17 hod volná zábava, odchod domů

Rezervace místa do 31. 5. 2021 na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Při žádosti o přijetí dítěte na příměstský tábor uvádějte: jméno dítěte, rok
a měsíc narození, telefon na Vás. Údaje k platbě a přihlášku dostanete
po potvrzení rezervace. Celá částka musí být uhrazena do 20. 6. 2021. Storno podmínky: do 30 dní před zahájením akce 50%. Následně se peníze nevrací.

Akci pořádá KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 4 ve spolupráci s RC Babočka – zajištění programu a výchovného dozoru. Přihlášením dítěte souhlasíte se zpracováním osobních dat dle vyhlášky GDPR. Informovaný souhlas je součástí přihlášky.