Příměstský tábor Za zrcadlem

|, Ostatní|Příměstský tábor Za zrcadlem
Načítám Akce
akce již proběhla.

Tábor pro všechny veselé, kamarádské a aktivní holky a kluky ze všech koutů světa, který je letos inspirovaný dětskou literaturou, v níž fantazie nezná hranic. Vydáme se na objevnou cestu do světů, kde nebudeme vědět, co je nahoře a co dole. Možná budeme vzhůru nohama my? Budeme pozorovat svět, jenž se promění před očima tak, jak nás napadne. Zadíváme se na vrcholky velehor, ale i do nejhlubších dolíků na kuličky. Naučíme se hry našich dědečků a babiček a zkusíme objevovat v obyčejných věcech poklady. Čeká nás týden v pohybu, s hrou na divadlo a stínohru, s písničkami, rukodělnými činnostmi a dobrodružstvím.

Tábor nabídne celotáborovou hru Za zrcadlem, pohybové hry, umělecké disciplíny, multikulturní a mezigenerační dialog, český jazyk hrou, to vše pod vedením zkušených lektorů.

Pro koho: Pro české děti a děti cizince od 6 do 11 let

Kdy: Od 24. do 28. 8. 2020 od 9 h do 16 h

Kde: Kulturní centrum Zahrada, Malenická 1784, Praha 11

Maximální kapacita: kapacita tábora je již vyčerpána

Lektorské vedení: MgA. Hana Strejčková, Filip Novák, Ludmila a Barbora Ješutovy

Bližší informace: ivana.jirovska@kczahrada.cz

 

 

Projekt byl podpořen dotací Ministerstva vnitra v rámci programu Integrace cizinců na lokální úrovni

 

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz