Načítám Akce

Jsme šťastní, že vás můžeme opět pozvat do prostor Kulturního centra Zahrada. Prosíme o respektování aktuálních nařízení. Diváci musí mít v místě konání akce nasazený respirátor a u vstupu se prokázat buď potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v posledních 90 dnech, nebo negativním testem či certifikátem o absolvovaném očkování.

Poslední aristokratka (režie: Arnošt Goldflam)

Divadlo Na Jezerce vás zve na svou letní scénu – do prostoru nejvýznamnější pamětihodnosti pražského Jižního Města – na Chodovskou tvrz. Kruhový půdorys zrekonstruované původní vodní tvrze v romantickém prostředí rozlehlého parku je originálním místem pro open air představení. Přijďte strávit nezapomenutelný divadelní zážitek pod širým nebem. Divadlo Na Jezerce zde v létě 2021 uvede v několika termínech 4 oblíbené inscenace!

DIVADELNÍ ADAPTACE OBLÍBENÉ STEJNOJMENNÉ KNIHY EVŽENA BOČKA.
Příběh rodiny hraběte Kostky, který se vrací z emigrace, aby převzal rodinné sídlo. S ním „zdědí“ i zpátečnického kastelána, hypochondrického zahradníka nebo kuchařku, která si ráda přihne. Tady pomůže jedině Milada! O koho jde? Dozvíte se na Jezerce!