Načítám Akce

Jsme šťastní, že vás můžeme opět pozvat do prostor Kulturního centra Zahrada. Prosíme o respektování aktuálních nařízení. Diváci musí mít v místě konání akce nasazený respirátor a u vstupu se prokázat buď potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v posledních 90 dnech, nebo negativním testem či certifikátem o absolvovaném očkování.

Pánský klub (režie: Matěj Balcar)

Divadlo Na Jezerce vás zve na svou letní scénu – do prostoru nejvýznamnější pamětihodnosti pražského Jižního Města – na Chodovskou tvrz. Kruhový půdorys zrekonstruované původní vodní tvrze v romantickém prostředí rozlehlého parku je originálním místem pro open air představení. Přijďte strávit nezapomenutelný divadelní zážitek pod širým nebem. Divadlo Na Jezerce zde v létě 2021 uvede v několika termínech 4 oblíbené inscenace!

KOMEDIE O EROTICKY ZÁVISLÝCH MUŽÍCH JE TERAPIÍ PRO VŠECHNY – ZVLÁŠŤ PRO TY, KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE ŽÁDNOU TERAPII NEPOTŘEBUJÍ.
Na sezení pro eroticky závislé se seznamuje majitel cykloservisu Eda (MILAN ŠTEINDLER) s učitelem dějepisu a tělocviku Cyrilem (MICHAL STEJSKAL/DAN ŠVÁB), stárnoucím rockerem jménem GIGI (ZDENĚK ŽÁK), scenáristou na odpočinku Přemkem (RUDA STARZ) a mladým ajťákem Martinem (MARTIN LETÁK).
Terapii vede čerstvě dostudovaná a nezadaná Linda (KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ), pro kterou se setkání s partou rozličných mužských charakterů stává osudovým krokem nejen v profesní kariéře. Smát se přestanete až doma – možná.