Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Festival KUK pro batolata opět v KC Zahrada na Chodově! Pro velký zájem prodlužujeme program i na pondělí, aby si všechna “KUKuchtivá” batolata stačila dosyta pohrát.

Tak se za námi stavte a přijďte si užít divadlo, vyzkoušet pohybové a hudební workshopy či zadovádět si do KUKherny 🙂

Malí průzkumníci mohou objevovat skrýše ve velkém dřevěném bludišti, dovádět v měkoučké prolézačce “Kruháč”, trénovat prstíky u hravých tabulí, zabydlet indiánskou vesničku a až se unaví, nabrat síly v odpočívárně.

Můžete se těšit na celé 3 dny plné zábavy pro nejmenší.

Přijďte se přesvědčit, že umění a zábava pro batolata existuje a že i vaše ratolest si KUK zamiluje!

Pořadatelem projektu KUK je obecně prospěšná DAMÚZA – www.damuza.cz

 

PROGRAM NA SOBOTU 9.11.

  • KUK Herna – 9.11. 10-18h, vstupné 150 Kč/dítě, 50 Kč/dospělý

Celodenní herna pro nejmenší a jejich velký doprovod. Průzkumníci se mohou těšit na obří bludiště, hravé tabule, originální haptický koberec, odpočívárnu pro ty, které hraní unaví, měkoučkou nafukovací prolézačku a další hravé objekty.

Herna je určena pro děti od 10 měsíců do 3 let.
Vstupné do herny platí po celý den.
Vstupenky ZDE

  • Hudebně jógový dýchánek – 9.11. / 10.00, vstupné 100 Kč (vstupenku musí mít každý)

Akce je vhodná pro ideálně již chodící dítka od roku až po věkem vrásčité jedince. S sebou je nutno si vzít pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci “válet po zemi” a ohýbat jako proutek. A hlavně přijďte, prosím, bez ponožek :-)) Budeme zpívati, tančiti, hráti na různé myslitelné i nemyslitelné hudební nástroje, těla do rytmu hudby i BabYogy prohýbati a ohýbati. Hudebně-jógovým zážitkem vás provede Lenka Gajdoštíková a Ivo Vrba. Workshop trvá 50 min.
Vstupenky ZDE

  • Filharmoniště – duo Mellison – 9.11. / 12.30, vstupné 150 Kč (vstupenku musí mít každý)

Koncert vážné hudby pro dospělé, kde jsou malé děti vítány! Koncert v podání Dua Mellison, souboru hrajícího ve složení Karolína Dlouhá (flétna) a Lukáš Štěpánek (kytara), představí komornější program, na který děti velmi dobře reagují, strunné nástroje bývají většinou dětskými favority. Vlastní deky, občerstvení i tiché hračky jsou vítány.  Naši hudebníci vám budou hrát přibližně 45 minut a nikdo nečeká, že vaše děti budou celou tu dobu potichu 🙂
Vstupenky ZDE

  • Filharmoniště – kvarteto Gaudioso – 9.11. / 15.30 a 17.30, vstupné 150 Kč (vstupenku musí mít každý)

Dechové kvarteto Gaudioso – Koncert pro rodiče s dětmi od 0 do 3 let. Koncert pro dospělé, kde jsou malé děti vítány! Přijďte si spolu se svými nejmenšími ratolestmi poslechnout program vážné hudby v podání dechového kvarteta Gaudioso (hoboj, příčná flétna, klarinet a fagot). Vezměte deky, občerstvení i tiché hračky a užijte si koncert, který vás bude bavit. Naše hudebnice vám budou hrát přibližně 45 minut a nikdo nečeká, že vaše děti budou celou tu dobu potichu 🙂
Vstupenky ZDE (15.30)ZDE (17.30)

  • Rozcvička s Monkey Gymem pro lezoucí děti – 9.11. / 10.00 a 11.30, vstupné 50 Kč (vstupenku musí mít každý)

Cvičení na gymnastickém nářadí se zábavnou formou výuky, odborně stanovená metodika, zkušení lektoři, měkké cvičební prvky, lekce plné sportu a legrace. Základem Monkey´s Gym je kvalitní metodika cvičení, profesionální přístup a zábavná forma. V lekcích nechybí dovednostní aktivity, trénuje se obratnost i rychlost, hrají se hry s míčem i sportovní hry. Lektoři kladou důraz na respekt ke správnému psychomotorickému vývoji u dětí a jejich individuálním dispozicím. Prostředí je nesoutěživé a pozitivní, aby děti pohyb hlavně bavil. Rozcvička trvá 25 minut.
Vstupenky ZDE (10.00)ZDE (11.00)

  • Rozcvička s Monkey Gymem pro chodící děti – 9.11. / 10.45 a 12.15, vstupné 50 Kč (vstupenku musí mít každý)

Cvičení na gymnastickém nářadí se zábavnou formou výuky, odborně stanovená metodika, zkušení lektoři, měkké cvičební prvky, lekce plné sportu a legrace. Základem Monkey´s Gym je kvalitní metodika cvičení, profesionální přístup a zábavná forma. V lekcích nechybí dovednostní aktivity, trénuje se obratnost i rychlost, hrají se hry s míčem i sportovní hry. Lektoři kladou důraz na respekt ke správnému psychomotorickému vývoji u dětí a jejich individuálním dispozicím. Prostředí je nesoutěživé a pozitivní, aby děti pohyb hlavně bavil. Rozcvička trvá 25 minut.
Vstupenky ZDE (10.45) a ZDE (12.15)

  • Studio Damúza: Já, ty a to – 9.11. / 10.00 a 11.00, vstupné 100 Kč (vstupenku musí mít každý)

Abstraktní pojednání o kulatosti světa pro nejmenší. Tanečně-pohybová inscenace pro batolata od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče. Svět je kulatý, svět se točí. Pojďte se točit taky! Vydejte se společně s kosmonauty na dobrodružnou cestu galaxií, třeba na svítící planetu nebo planetu z heboučkého plyše! Tanečníci provedou nejmenší diváky světem kolem dokola. Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem – respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa pohybů, zvuků a dotyků. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat. Každý divák musí mít svou vlastní vstupenku.

koncept, režie: Karolína Křížková
hudba:Jůlie Lupáčová
scénografie:Karolína Jansová
hrají:Andrej Lyga, Karolína Křížková

Vstupenky ZDE (10.00) ZDE (11.00)

  • Studio Damúza: Moment – 9.11. / 15.00 a 16.00, vstupné 100 Kč (vstupenku musí mít každý)

Inscenace pro děti od 10 měsíců do 3 let. Něžná trashpunková inscenace pro batolata a jejich rodiče.

Stačí malý moment a obyčejné předměty ožívají. Skříp. Písk. Vrz. Rachtata. Přicházejí plechoví hrdinové od popelnic. Nenechte se zmást jejich možná trochu drsným zevnějškem, skrývá se za ním něžná duše. Vydejte se s námi do světa, kde i rezavé plechovky vyprávějí fascinující příběhy. Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem – respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa pohybů, zvuků a dotyků. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat. Každý divák musí mít svou vlastní vstupenku.

koncept, režie: Richard Fiala, Pavol Smolárik, Marek Doubrava, Jiří Ondra, František Antonín Skála
hudba: Marek Doubrava
scénografie:    František Antonín Skála
hrají:    Pavol Smolárik, Richard Fiala
Vstupenky ZDE (15.00) a ZDE (16.00)