Klíč

Načítám Akce

Úspěšná folková skupina má ve svém repertoáru písně inspirované středověkými a renesančními tématy a motivy.

V tvorbě kapely je však možno slyšet i moderní folkové náměty, náznaky současného šansonu a lidových písní, ale také tvůrčí postupy používané v klasické hudbě – a občas např. i cikánské melodické prvky apod.

Autorem hudby většiny písní skupiny KLÍČ je hudební skladatel, textař a současně zpěvák a kytarista Jaroslav Marian, nejvýraznější osobností ve skupině je pak Pavla Marianová – hudebními odborníky uváděná jako zpěvačka s výrazně charismatickým a navíc zcela nezaměnitelným sametovým altem.

A v souvislosti s předchozím moc rádi dodáváme, že i všichni další členové KLÍČe jsou vynikající, hudebně vzdělaní a velmi zkušení muzikanti s dlouholetou hudební praxí – a celý KLÍČ je tedy kompaktní a výborně sehrané hudební těleso složené z lidí, kteří jsou si nejen po muzikantské, ale současně i po lidské stránce velmi blízcí.

 

Vstupné 300/250 Kč (studenti, senioři)

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz