Kino klub Zahrada: To musí být nebe – PŘESUNUTO

||Kino klub Zahrada: To musí být nebe – PŘESUNUTO
Načítám Akce
akce již proběhla.

PŘESUNUTO, NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE ZVEŘEJNĚN POZDĚJI

V nádherných obrazech zachycená bajka o hledání domova a vlastní identity. Travelog o tom, co je pro nás domov a co ho definuje..

Elia Suleiman, hlavní postava a vypravěč, utíká z Palestiny a hledá alternativní domov, jen aby si uvědomil, že Palestina je vždycky s ním. Příslib nového života se brzy promění v komedii omylů. Ať se vydá jakkoliv daleko, od Paříže po New York, něco mu připomíná domov: policie, hraniční kontroly a rasismus nejsou nikdy daleko… A zatímco dělá vše, aby se začlenil do nové společnosti, každý mu neustále připomíná, odkud pochází. Jak se toulá, táže a hledá sám sebe, Elia Suleiman pokládá základní otázku: co můžeme skutečně nazývat domovem? Film je burleskní ságou zkoumající identitu, národnost a sounáležitost, v níž humor přináší novou naději pro ostatní, i pro samotného Suleimana.

Režie: Elia Suleiman. Komedie, FR, Kan, N, Katar, Tur, Palestina 2019, 97 minut. Přístupné

https://www.csfd.cz/film/723583-to-musi-byt-nebe/prehled/

 

Vstupné 100/90 Kč

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz