Karel Plíhal – VYPRODÁNO

||Karel Plíhal – VYPRODÁNO
Načítám Akce
akce již proběhla.

Koncert známého folkového písničkáře

 

Koncert Karla Plíhala je již zcela vyprodán. Děkujeme Vám za projevený zájem!

 

Karel Plíhal je zřejmě nejcitlivějším a nejpoetičtějším folkařem současné české scény. Jeho tvorba je velmi originální a těžko napodobitelná. Navazuje na nejlepší tradice českého písničkářství.

Disponuje velkou slovní fantazií. V jeho textech-básních často nacházíme pohádkovou tematiku: bajky, zvířata, personifikace, snové zápletky. Pro koncerty je charakteristická bezstarostná, humorná atmosféra. Jeho publikum se ocitá ve společenství obyčejných věcí, popsaných neobyčejným způsobem, umí být stručný, to co chce říct, vtěsná do několika vteřin.

Také po hudební stránce Plíhal patří k nadprůměrným folkovým umělcům. Stylizuje svou hudbu do mnoha podob: valčíků, říkanek, kramářských písní, balad, menuetů až k rocku, blues, ragtimu, latinsko-americkým rytmům a jazzu (hlavně swingu).

Jako muzikant se stále vyvíjí – ač platí už od 80. let za velmi schopného multiinstrumentalistu, především co se hry na kytaru týče, stále roste (sám se netají tím, že v posledních letech cvičívá až šest hodin denně!).

 

 

Vstupné 260 Kč / 230 Kč (studenti, senioři)

– omezení prodeje vstupenek dětem do 12 let / požadavek zprostředkovatelské agentury/

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz