Festival ochotnického divadla – večerní představení ZRUŠENO!

||Festival ochotnického divadla – večerní představení ZRUŠENO!
Načítám Akce
akce již proběhla.

Z DŮVODU ONEMOCNĚNÍ V SOUBORU JE VEČERNÍ PŘEDSTAVENÍ PĚT VE STEJNÝCH ŠATECH ZRUŠENO BEZ NÁHRADY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

V programu pro děti se představí domácí soubor DS Amartum s pohádkou Co snídají tygři a DS Svatopluk z Benešova, který uvede pohádku na motivy Jana Wericha Rozum a Štěstí.

S představeními pro dospělé vystoupí soubory Li-Di Litoměřice – hra Alana Balla Pět ve stejných šatech, DS Jiřího Voskovce Sázava představí hru Normana Robbinse Hrobka s vyhlídkou a jihoměstský DS Amartum naposledy v derniéře uvede hru Vinetú, Vinetúú.

29. 3. pátek / 19.00 Pět ve stejných šatech - Li-Di Litoměřice – ZRUŠENO!
30. 3. sobota / 15.00 Co snídají tygři
- DS Amartum
30. 3. sobota / 19.00 Hrobka s vyhlídkou - DS Jiřího Voskovce Sázava
31. 3. neděle / 15.00 Rozum a štěstí - DS Svatopluk
31. 3. neděle / 19.00 Vinetú, Vinetúú - DS Amartum (derniéra)

Vstupné na představení v 15 h 50 Kč, na představení v 19 h 130/100 Kč


Pět ve stejných šatech

Po svatebním obřadu začíná na zahradě velkolepá oslava a všechny družičky se postupně uchýlí do pokoje jedné z nich. Zde řeší svatbu, ale hlavně své vlastní problémy. Emma je černá ovce rodiny a snaží se bouřit. Frances coby věřící odolává s naivitou světským pokušením. Sophie žije životem úspěšné a nezávislé single, která ale touží najít toho pravého. Rodinný život Georgeanne není idylka, Natali je svou rodinou jen trpěná kvůli své lesbické orientaci a upřímnosti. Dojde k odhalení starých vzpomínek a díky vzájemnému přátelství se pět žen ve stejných šatech dokáže přes svá trápení přenést. Nejde však suché tlachání. Hra je prošpikovaná humorem skrz naskrz.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz