Bajaja

Načítám Akce
akce již proběhla.

Bajaja je výpravné loutkové představení hrané s marionetami. Inscenace spojuje klasické divadlo s principem čtení pohádek, do kterého jsou zapojeni samotní diváci (nejlépe rodiče). Scénář vznikl na motivy stejnojmenné pohádky Boženy Němcové, a proto není divu, že se v představení mihne i její babička. Vzhledem k použití krásného, ale dnes už tak trochu archaického, jazyka je toto představení určeno spíše pro děti školního věku, ale užijí si ho určitě i menší děti v doprovodu rodičů.

A co se stane, když do království přiletí strašlivý drak? Pozor! Ten drak dští skutečný oheň a kouř! A co když sežere princeznu? Ne, naštěstí je tu němý zahradník – kdo jiný, než statečný Bajaja, který navzdory všem překážkám krásnou princeznu Slavěnu zachrání. A tak zase jednou všechno dobře dopadne.

 

Vstupné 50 Kč, pro školy 40 Kč

 

představení je přodnostně určeno pro děti z MŠ, ZŠ a školních družin

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumín
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz