Velikáni swingu III – PŘESUNUTO

|, Senioři|Velikáni swingu III – PŘESUNUTO
Načítám Akce
akce již proběhla.

PŘESUNUTO – NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE OZNÁMEN

Pokračování cyklu koncertních pořadů Big band Pražského salonního orchestru. Diriguje Z. Foit, uvádí V. Vomáčka.

Big Band PSO hraje v obvyklém obsazení, t.j. 5 saxofonů, 4 trubky, 4 trombony a kompletní rytmika. Jeho hlavní doménou jsou koncerty, ale hraje i na plesech a jiných společenských akcích.

Hlavní základ jeho repertoáru tvoří swingové a jazzové skladby černých i bílých světově proslulých hudebníků (G.Gerschwin, D.Ellington, C.Basie, C.Porter, R.Rodgers, I.Berlin, G.Miller atd.), ale i českých skladatelů ( V.Hála, M.Ducháč, J.Ježek, K.Krautgartner, J.Šlitr atd.). Mnoho skladeb má latinsko-americké rytmy, ale také si můžete poslechnout koncertní valčíky nebo polky, dokonce i čardáš a podobné národní tance.

Při koncertech jako hosté často účinkují zpěváci Richard Tesařík, Jan Smigmator, jazzová zpěvačka Petra Vlková, vokální skupina Zdekvartet a další hosté.

Vstupné 80 Kč

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz