LENKA HATAŠOVÁ “30”

||LENKA HATAŠOVÁ “30”
Načítám Akce
akce již proběhla.

11.12.2019 – 31.1.2020

 

Výstava dosud nepublikovaných fotografií z listopadu 1989.

U příležitosti 30. výročí sametové revoluce a zároveň třiceti let profesionální dráhy fotografky Lenky Hatašové srdečně zveme na výstavu jejích dosud nepublikovaných fotografií zachycujících atmosféru událostí listopadu 1989.

Lenka Hatašová prošla coby fotoreportérka válečným bojištěm na Balkáně, zeměmi Střední a Severní Ameriky i tenisovými kurty legendárního grandslamu. V posledních letech se věnuje již výhradně portrétu, fotografuje zejména osobnosti české kultury, politiky a sportu. Od roku 2016 je držitelkou titulu Nikon Ambassador, v témže roce představila v pražské Nikon Photo Gallery svůj projekt portrétů osobností nazvaný “V jiném světle”. K dokumentární fotografii se navrací při svých cestách po světě jako v případech výstavních kolekcí z Kuby, Francie nebo Izraele.

 

Vstupné na výstavu je zdarma

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz