KURZ ZÁKLADŮ ŠITÍ

Ráda byste konečně překonala respekt k šicímu stroji a ušila dlouho slibovanou sukni? Využijte nadcházejících delších večerů a naučte se základům šití, se kterými zazáříte, nebo oprašte Vaše dávné dovednosti… 

Náplň kurzu: šití na stroji, úpravy a přizpůsobení střihů, poradenství při šití. Kurz vede zkušená lektorka, která Vám model nastříhá. Je ale možné, abyste za pomoci a  rad lektora model nastříhala sama. V průběhu kurzu se naučíte ušít sukni a halenku, případně jiné dva kusy oděvu, dle Vašeho zájmu. Materiál si přinesete vlastní.  

Pondělí 18.15 / 90 minut 

Kurzovné: 1890 Kč / 10 lekcí  

Začínáme v pondělí 6. února.

Maximální kapacita kurzu je 5 osob. 

Přihlášky či případné dotazy zasílejte na ivana.jirovska@kczahrada.cz 

Přihláška

  Školní rok 2022/2023

  Zaškrtněte jednu z možností*
  Celý školní rokPololetí10 vstupů

  OSOBNÍ ÚDAJE ÚČASTNÍKA KURZU

  KORESPONDENČNÍ ADRESA

  OSOBNÍ ÚDAJE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE

  FORMA ÚHRADY

  Všeobecné podmínky: Návštěvník kurzu je povinen dbát pokynů lektora a dodržovat provozní řád Kulturního centra Zahrada. KC Zahrada si vymezuje právo kurz ze závažných důvodů zrušit a to maximálně dvakrát za pololetí a zavazuje se účastníky kurzu o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem. V případě onemocnění lektora je kurz nahrazen v nejbližším možném termínu. V době školních prázdnin se pravidelné kurzy nekonají. Návštěvník kurzu souhlasí s pořízením fotografií a jejich použitím pro prezentaci kurzu a propagaci činnosti KC Zahrada.

  Vložením osobních údajů souhlasíte s všeobecnými podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů