Kino klub Zahrada: každé pondělí ve Velkém sále

||Kino klub Zahrada: každé pondělí ve Velkém sále

Kino klub Zahrada: každé pondělí ve Velkém sále

Promítáme nejnovější a oceněné snímky napříč světovou kinematografií!

Nejbližší program:

8.4. /19.00 Všechno bude

29.4. /19.00 Já, Maria Callas

 

NÁSLEDUJE JARNÍ SMRŠŤ FRANCOUZSKÝCH KOMEDIÍ V KINĚ ZAHRADA

Sluneční paprsky nás nabíjejí energií, všechno kvete, a aby Vám bylo ještě veseleji, přichystali jsme pro Vás opravdovou nálož francouzského humoru!

6. května Vás potěší francouzská komedie Láska bez bariér. Film promítáme v rámci vernisáže výstavy kresleného černého humoru The Tap Tap načerno. Rezervace nutná!

Když depresivní Bertrand, trpící krizí středního věku, odpoví na inzerát, který hledá nového člena do družstva mužských akvabel, netuší, do jak pestré společnosti sympatických ztroskotanců se dostává. Družstvo vybavené povislými svaly, počínající pleší a nejrůznějšími životními problémy míří na nejvyšší stupně vítězů. Jak to dopadne, se dozvíte 13. května ve snímku Utop se nebo plav.

Jednoho večera Dianě zazvoní domácí telefon a ona přijme hovor od jistého muže, který našel její mobil. Již během telefonního hovoru mezi nimi přeskočí jiskra a téměř okamžitě si dohodnou rande. Diana podlehne kouzlu jeho hlasu a sní o tom, jak asi vypadá ve skutečnosti. Jak už to ale bývá, představy jsou někdy lepší než skutečnost… Oscarový herec Jean Dujardin je v roli okouzlujícího architekta ve snímku Za láskou vzhůru neodolatelný. Co na tom, že ve filmu měří jenom metr a půl! 20. 5.

Manželé Verneuilovi čelí nové krizi. Jejich čtyři dcery a jejich manželé, se rozhodli opustit Francii. Každý z nich k tomu má dobrý důvod. Ale co rodiče? Ti udělají všechno pro to, aby jim mladí neodjeli někam na druhý konec světa. Pokračování úspěšné francouzské komedie vás opět zaručeně rozesměje. 3. 6. Co jsme komu zase udělali?

A kdo bude mít pocit, že už těch komedií bylo příliš, může si odskočit na strhující německé drama o osvobozující síle umění Nikdy neodvracej zrak. Uvádíme v pondělí 27. května. Film získal dvě nominace na Oscary.

 

6.5. / 19.00 Láska bez bariér

13.5. /19.00 Utop se nebo plav

20.5. /19.00 Za láskou vzhůru

27.5. /19.00 Nikdy neodvracej zrak

3.6. /19.00 Co jsme komu zase udělali

 

Vstupné od 16.30h 60 Kč, od 19h 100/90 Kč

Podrobné informace o promítaných filmech si přečtete na našem webu v sekci “program

 

2019-04-05T10:34:36+00:0027.Úno, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumín
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz