INFORMACE KE VSTUPENKÁM KC ZAHRADA/CHODOVSKÁ TVRZ

||INFORMACE KE VSTUPENKÁM KC ZAHRADA/CHODOVSKÁ TVRZ

INFORMACE KE VSTUPENKÁM KC ZAHRADA/CHODOVSKÁ TVRZ

V pondělí 11.5. opět otevíráme KC Zahrada! Pokladna bude otevřena v době 10-16h. Po předchozí telefonické domluvě lze provést vrácení vstupenek či výměnu ve formě poukazu v hodnotě původní vstupenky, který pak můžete použít na libovolnou akci v rámci programu nejen Chodovské tvrze, ale i KC Zahrada. Více info zde: https://kczahrada.cz/udalost/otevirame-11-5/

Pokladna Chodovské tvrze je otevřena již od 16.4. v době 12.00 – 16.00 pro možnost vrácení vstupného za neuskutečněné pořady na Chodovské tvrzi i v Kulturním centru Zahrada. Nevolejte prosím na úřad Městské části ve věci případného vrácení vstupného, ale kontaktujte KC Zahrada nebo Chodovskou tvrz napřímo – viz kontakty níže.

Ve spolupráci s naší ticketingovou společností GoOut Vám nabízíme za Vaše již zakoupené vstupenky na akce, které byly zrušeny nebo přesunuty na Vámi nevyhovující termín, dárkový poukaz. Poukazy se dají uplatňovat opakovaně až do úplného vyčerpání. Výměnou svých vstupenek za tento dárkový poukaz o nic nepřijdete a navíc podpoříte nejen naše a Vaše kulturní centrum, ale celkový kulturní ekosystém, který se dostává rychle do velkých problémů. Za projevenou důvěru a podporu Vám předem moc děkujeme. Jsme s Vámi.

Při návštěvě objektu dodržujte prosím v případě přítomnosti dalších návštěvníků odstup minimálně dva metry a mějte zakrytá ústa i nos.

Děkujeme Vám a věříme v to, že se brzy potkáme osobně u nás v Zahradě.

Pro více informací pište na emailové adresy zahrada@kczahrada.cz nebo info@chodovskatvrz.cz.

2020-07-27T11:48:00+00:0015.Dub, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz